Projektowanie stron www, marketing & promocja za granicą

Usługi

Zapraszamy
do zapoznania się z naszą ofertą

Tworzenie stron internetowych

Tworzymy nowoczesne i unikalne strony internetowe z prostymi w obsłudze panelami, dzięki czemu będą  Państwo w stanie samodzielnie zarządzać  stroną, a ich użytkowanie będzie bardziej intuicyjne i jeszcze prostsze niż do tej pory.

Tworzenie sklepów internetowych

Oferujemy kompleksowe tworzenie w pełni funkcjonalnych i nowoczesnych sklepów internetowych. Tworzone przez nas sklepy wyróżniają się na tle konkurencji swoja innowacyjnością oraz niepowtarzalnym i unikalnym desingiem.

Zdalna pomoc informatyczna

Masz problem z komputerem? Nagle odmówił posłuszeństwa? Nie możesz odzyskać ważnych danych? Potrzebujesz szybkiej i sprawnej pomocy informatycznej? Nie martw się znaleźliśmy najlepsze rozwiązanie na Twoje problemy!

Tablice led!

NOWOŚĆ! 

W naszej ofercie znajda Państwo świecące tablice LED !
Energooszczędne, super jasne łatwe do zaprogramowania.

 

Obróbka graficzna zdjęć

W ramach naszych usług oferujemy profesjonalne usługi graficzne. Z pasja zajmujemy się obróbka graficzną  zdjęć. Jesteśmy w stanie usunąć niechciane elementy, zadbać nad jakością zdjęć a przede wszystkim wyeksponować najważniejsze elementy.

Dostosowanie stron do PHP firmy hostingowej

Masz problem ze stroną internetową? Nagle przestała działać, ponieważ firma hostingowa zmieniła ustawienia PHP? Nie martw się pomożemy Ci odzyskać Twoją stronę internetową oraz przywrócimy jej poprawne funkcjonowanie.

Usuwanie skutków ataku hakerów

Jeśli i Ty padłeś ofiarą hakerów, nie czekaj, zgłoś się do nas! Nasi specjaliści pomogą Ci uporać się  z tym problemem. Oferujemy profesjonalną pomoc w odzyskaniu danych (Twoich i Twojej firmy) oraz poprawę wizerunku w sieci.

Dostosowanie stron pod rynki zagraniczne

Przygotowaliśmy specjalna ofertę dla firm, które pragną zaistnieć za granicą. Dostosowujemy istniejące już strony internetowe pod rynki zagraniczne, biorąc pod uwagę aspekty marketingowe ale i również sensowne tłumaczenia tekstów.

Poszukiwanie kontrahentów zagranicznych

Kładziemy nacisk na odpowiednią asymilację firm z rynkami zagranicznymi, gdzie zaczynają one swą działalność, dlatego wspieramy polskie firmy i pomagamy w poszukiwaniach partnerów biznesowych za granicą.

Marketing za granicą

Jesteśmy profesjonalistami w udzielaniu firmom wsparcia w ich zagranicznej działalności.. Wypromujemy każdą markę na arenie międzynarodowej począwszy od przeprowadzenia kampanii reklamowej, aż do zaistnieniu firmy na rynku zagranicznym.

Tworzenie stron wielojęzycznych

Oferujemy usługi tworzenia stron wielojęzycznych,  co wpływa na zwiększenie rozpoznawalności Państwa firmy w kraju jak i zagranicą. W naszej ofercie znajda Państwo m.in tłumaczenia pod wszystkie branże i na różne języki.

Reklama za granicą

Zapewniamy różnorodne usługi w zakresie przygotowywania i przeprowadzania kampanii reklamowych na rynki zagraniczne. Począwszy od analizy konkurencji poprzez badanie produktu pod względem atrakcyjności i specyfiki danego rynku.

Banery reklamowe

Oferujemy projektowanie i wydruk materiałów reklamowych dopasowanych do indywidualnych potrzeb Klienta. Oferujemy wykonanie materiałów reklamowych w formie fizycznej (do użytku zewnętrznego) oraz na potrzeby stron www.

Pozycjonowanie stron www

Oferujemy kompleksową pomoc w zwiększaniu sprzedaży poprzez profesjonalne pozycjonowanie stron www. Gwarantujemy w pełni udane i efektywne wypozycjonowania, co znacząco wpłynie na korzyści płynące z posiadania strony lub firmowego sklepu.

Call Now ButtonZadzwoń teraz!