Branding - tworzenie wizerunku firmy

brandingKażda firma, niezależnie od branży w jakiej działa potrzebuje profesjonalnej, atrakcyjnej i unikalnej identyfikacji wizualnej tj tego jak jest postrzegana przez potencjalnych klientów. W Lumi.pl kładziemy nacisk na zapewnienie Państwa przedsiębiorstwu kompleksowej obsługi w zakresie tworzenia wizerunku firmy korzystając z doświadczenia naszych specjalistów.

Tworzenie wizerunku firmy - co oferujemy:

  • projektowanie loga firmowego,
  • projektowanie i wydruk materiałów reklamowych (ulotek, wizytówek, folderów, teczek, papierów firmowych, itp.),
  • projektowanie innowacyjnego design'u strony www,
  • tworzenie sklepów on-line,
  • rebranding firmy,
  • tworzenie wirtualnych spacerów i wycieczek,
  • oraz wiele innych usług,

projektowanie loga firmowegoOferujemy kompleksowe tworzenie wizerunku i budowanie świadomości marki

Posiadając w swoim zespole doświadczonych specjalistów od grafiki komputerowej, copywritingu, marketingu, promocji i reklamy zapewniamy pełną opiekę i wsparcie w tworzeniu w pełni unikalnego wizerunku Państwa firmy. Posiadanie unikalnego i przykuwającego uwagę loga, strony internetowej, czy też sklepu pozwoli na wyróżnienie się na tle konkurencji.

Odpowiednie i innowacyjne logo, atrakcyjna marketingowo treść oraz dobór odpowiedniej nazwy domeny www. Jednocześnie, zwracamy też uwagę na fakt powiązania usług i produktów Państwa firmyLumi loga z potencjalnym klientem. Aby efektownie budowac świadomość marki każda strona, czy też sklep internetowy musi posiadać atrakcyjną, profesjonalnie stworzoną i wartościową marketingowo treść - dzięki niej klienci otrzymają jasny przekaz na temat tego czym Państwa firma się zajmuje.

Korzystamy z najnowocześniejszych narzędzi marketingowych, które pozwolą Państwa przedsiebiorstwu stać się lepiej widocznym w sieci. Odpowiednio przeprowadzona kampania pozycjonowania SEO oraz wsparcie tłumaczeniowe dopełnia całości naszych usług w ramach tworzenia wizerunku firmy i świadomości marki.