Tworzenie stron www, sklepów internetowych, marketing

Lumi TechnologyFirma Lumi Technology działa na rynku szeroko pojętego marketingu, reklamy i programowania od 2009 roku. Oferujemy szeroką gamę profesjonalnych i dopasowanych pod kątem indywidualnego klienta usług takich jak: kompleksowego tworzenia stron www, projektowania i tworzenia sklepów internetowych oraz pełnego marketingu krajowego i zagranicznego.

Posiadamy bogate doświadczenie w realizacji wyżej wymienionych usług. Będąc zgranym zespołem w skład którego wchodzą, między innymi: graficy komputerowi, programiści, tłumacze i copywriterzy oraz specjaliści od marketingu podejmujemy się realizacji małych, średnich i dużych projektów niezaleznie od ich skomplikowania.

Współpracujemy z wieloma krajowymi, jak również zagranicznymi firmami partnerskimi, dzięki czemu możemy zapewnić w pełni profesjonalną opiekę Państwa firmy podczas targów i misji handlowych za granicą, które również organizujemy i dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta.

Zajmujemy się projektowaniem i tworzeniem w pełni unikalnego wizerunku firmy zarówno w formie fizycznej (materiały reklamowe takie jak: wizytówki, teczki firmowe, plakaty, foldery, banery reklamowe i wiele innych), jak również wirtualnej (strony i sklepy www o unikalnej szacie graficznej i funkcjonalnościach, logo firmowe), dzięki czemu możemy Państwu  i Państwa firmie zaoferować pełen wachlarz usług zapewniających znakomitą bazę do dynamicznego rozwoju i do odniesienia sukcesu handlowego na rynkach zagranicznych.