Systemy CRM dla firm

Indywidualne i funkcjonalne systemy CRM dla firm

Firma Lum.pl zajmuje się programowaniem w pełni spersonalizowanych, wysoce funkcjonalnych i łatwych w obsłudze systemów CRM (Custoer Relationship Management) do zarządzania relacjami z Klientem. Rozwiązania CRM, które oferujemy są unikalne i dopasowane do wymagań Klienta. Oferujemy wsparcie zarówno dla dużych korporacji, jak również dla średnich i mniejszych przedsiębiorstw.

 

Przykładowe funkcje systemów CRM, które tworzymy:

  • zarządzanie wszystkimi informacjami o Kliencie
  • profesjonalny system raportów oraz analiz gromadzonych w systemie
  • pełna personalizacja pod kątem każdego Klienta
  • wysyłanie oraz odbieranie poczty
  • moduł do rejestrowania zamówień

 

Oprogramowanie i systemy CRM (Customer Relationship Management) stają sie coraz bardziej popularne. Nasza firma wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów propunuje Państwu profesjonalne i uniwersalne systemy CRM. Wszystkie rozwiązania CRM przygotowujemy indywidualnie pod branżę oraz typ przedsiębiorstwa, w którym będą one stosowane. Nasze usługi nie ograniczają się jedynie do tworzenia i wdrażania rozwiązań CRM dla dużych korporacji - oferujemy wsparcie również dla mniejszych i średnich przedsiębiorstw.

W procesie przygotowywania systemów CRM współpracujemy z klientem na kazdym etapie tworzenia gwarantując tym samym, że końcowy produkt na pewno spełni wszystkie postawione wczesniej wymagania. Systemy CRM służą do efektownego zarządzania relacjami z klientami, kontrahentami i innymi ważnymi partnerami dla Państwa firmy.

Oprogramowanie CRM dopasowujemy pod kątem:

  • branży Państwa firmy,
  • zakresu zarządzanych informacji,
  • typu informacji,
  • i wielu innych elementów

Koszt wdrożenia programu CRM ustalamy indywidualnie dla każdego zlecenia

Nasza firma posiada doświadczenie w projektowaniu, tworzeniu, testowaniu i wdrażaniu na rynek unikalnych i bardziej zaawansowanych, jak również prostszych i standardowych aplikacji internetowych. Korzystając z wiedzy naszych programistów podejmujemy się realizacji każdego projektu niezależnie od jego zaawansowania. Aplikacje webowe tworzone przez nasz zespół są w pełni funkcjonalne i łatwe w obsłudze, a przy tym spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Każdy projekt realizowany jest w terminie i ukierunkowany jest na zapewnienie 100% satysfakcji. W ramach powdrożeniowej pomocy oferujemy możliwość przeprowadzenia kursów działania aplikacji.