Aplikacje webowe

Projektowanie aplikacji webowych / internetowych

Nasza firma oferuje Państwu kompleksowe tworzenie i projektowanie aplikacji webowych, aby maksymalnie ułatwić prowadzenie działalności biznesowej. Niezależnie od tego jakie aplikacje internetowe tworzymy i dla jakiego klienta - prywatnego, małej firmy, czy duzego przedsiębiorstwa i korporacji, zawsze dokładamy starań, aby nasze produkty służyły do uatrakcyjnienia czy poszerzenia oferty produktów i usług, pomagały w pozyskiwaniu nowych rynków zbytu i potencjalnych partnerów handlowych, czy też przyspieszeniu i ułatwieniu działań biznesowych.

Dlaczego warto inwestować w aplikacje internetowe?

  • w łatwy i szybki sposób będą Państwo mogli zarządzać korespondencją z klientem,
  • podniosą one prestiż Państwa firmy,
  • zaoszczędzą czas,
  • klienci w łatwiejszy, czytelniejszy i ustandaryzowany sposób będą mogli zamawiać produkty

Przy tworzeniu aplikacji na strony internetowe współpracujemy z potencjalnym klientem, od którego zależy końcowa funkcjonalność i przeznaczenie danej aplikacji. Z naszych programów korzystać można w dowolnym miejscu posiadając jedynie dostęp do Internetu. Są one proste w obsłudze, dzięki czemu ich obsługa jest w pełni intuicyjna nawet dla osób, które wczesniej nie miały z nimi do czynienia.

Przykładowe aplikacje webowe, które projektujemy i tworzymy:

  • indywidualne aplikacje dedykowane - są to programy, które są projektowane i tworzone z myślą o konkretnym odbiorcy. Każdy etap programowania, tworzenia i testowania danej aplikacji przebiega w myśl współpracy z potencjalnym klientem, który sugeruje poprawki oraz zmiany, dzięki czemu jest w pełni zadowolony z efektu końcowego naszej pracy.
  • profesjonalne systemy CRM - aplikacje webowe projektowane z myślą o sklepach i nie tylko. Systemy CRM, które projektujemy i tworzymy pomagają na zarządzanie relacjami z klientem dzięki czemu z powodzeniem mogą być stoowane zarówno przez sklepy internetowe, jak również firm oferujących usługi marketingowe i inne. Celem naszych systemów CRM jest ułatwić i ulepszyć kontakt pomiędzy klientem a obsługą sklepu, czy też danej firmy.
  • najwyższej jakości systemy B2B - przeznaczone do profesjonalnej obsługi wszelkiego rodzaju relacji biznesowych. Aplikacje webowe tego typu idealnie nadają się do wsparcia obsługi zamówień, ofert, jak też samych produktów (w szczególności podczas kontaktów z potencjalnym partnerem handlowym).

 

Nasza firma posiada doświadczenie w projektowaniu, tworzeniu, testowaniu i wdrażaniu na rynek unikalnych i bardziej zaawansowanych, jak również prostszych i standardowych aplikacji internetowych. Korzystając z wiedzy naszych programistów podejmujemy się realizacji każdego projektu niezależnie od jego zaawansowania. Aplikacje webowe tworzone przez nasz zespół są w pełni funkcjonalne i łatwe w obsłudze, a przy tym spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Każdy projekt realizowany jest w terminie i ukierunkowany jest na zapewnienie 100% satysfakcji. W ramach powdrożeniowej pomocy oferujemy możliwość przeprowadzenia kursów działania aplikacji.