Projektowanie stron www, marketing & promocja za granicą

Lumi Technology oferuje Państwu szeroki wybór usług dopasowanych indywidualnie do każdego klienta. Opierając się na doświadczeniu i specjalistach z różnych dziedzin takich jak: projektowanie stron www i sklepów internetowych, marketing (w tym marketing internetowy), grafika komputerowa, usługi tłumaczeniowe, copywriting, programowanie komputerowe i wiele innych. Możemy Państwu zaoferować w pełni kompleksowe wsparcie i opiekę pod kątem następujących usług:  • Strony www

   Oferujemy Państwu kompleksowe usługi w zakresie tworzenia stron www z łatwym w edycji panelem do zarządzania treścią LumiCMS oraz wieloma funkcjonalnościami.

   Czytaj więcej  • Tworzenie sklepów

   Tworzymy unikalne graficznie, łatwe w zarządzaniu i przyjazne dla Klienta sklepy internetowe wyposażone w wiele funkcjonalności, systemy B2B i programy magazynowe.

   Czytaj więcej  • Strony wielojęzyczne

   Tworzymy profesjonalne strony wielojęzyczne na szystkie języki obce. Zapewniamy korekte językową w dowolnym języku oraz tłumaczenia pod wszystkie branże.

   Czytaj więcej  • Pozycjonowanie stron

   Oferujemy Państwa stronie, sklepowi i portalowi profesjonalne pozycjonowanie SEO zwiekszające rozpoznawalność firmy w wyszukiwarce Google.
   Czytaj więcej  • Oprogramowanie na zamówienie

   Oferujemy Państwu najwyższej jakości oprogramowania na zamówienie. Są one odpowiednio dostosowane do Państwa wymagań. Integrujemy bieżące oprogramowanie z nowym.
   Czytaj więcej  • Tworzenie aplikacji moblinych

   Firma Lumi.pl oferuje Państwu tworzenie aplikacji mobilnych na smartfony i inne urządzenia przenośne. Tworzymy aplikacje mobilne o różnym stopniu zaawansowania dla firm z dowolnej branży.
   Czytaj więcej  • Pisanie tekstów na strony

   Oferujemy Państwu pisanie tekstów na zlecenie na strony www, sklepy on-line, portale społecznościowe, itp. Posiadamy doktorów filologii oraz tłumaczy przysięgłych przez co nasze teksty są unikalne i sugestywne.
   Czytaj więcej  • Tworzenie video

   Pomożemy Państwu w stworzeniu unikalnego video lub animacji na stronę, portal, czy sklep internetowy. Tworzone przez naszych programistów i grafików filmy są sugestywne i charakteryzują się najwyższą jakością.
   Czytaj więcej